

Sleutelservice
U kunt bij Romijn IJzerwaren terecht voor het kopiëren
van een groot aantal sleutels zoals; huis-, fiets-, auto-, baard-,
kluis, brievenbus- en ouderwetse kastsleutels.
De sleutels zijn klaar terwijl u wacht.
Schaatsen slijpen
Voor het slijpen van uw schaatsen kunt u het hele jaar door bij ons
terecht. Wij hebben 3 slijpmachines voor het slijpen van uw schaatsen
gereedstaan.
Voor het corrigeren van de ronding van noren kunt u ook bij ons terecht.
Slijpservice
Wij slijpen graag uw botte messen, beitels,
zagen etc. voor u, in de meeste gevallen binnen
enkele werkdagen voor u klaar. U kunt bij ons
terecht voor het slijpen van:
Koksmessen | Schaafbeitels |
Houtbeitels | Kettingzagen |
Heggenscharen | Scharen |
Cirkelzaagbladen | Schaatsen |
Graveren en Lasersnijden
Romijn beschikt over een eigen graveerafdeling waardoor wij u snel kunnen helpen met het maken van naamplaten maar ook met het markeren van onderdelen of machines.
Fier Fietskoerier
Wij verzenden uw bestelling indien mogelijk in gerecyclede of hergebruikte verpakking.
Wij maken gebruik van de schone en sociale services van Fier Fietskoerier.
Romijn IJzerwaren & Gereedschappen B.V.
Papsouwselaan 121maandag |
|
---|---|
dinsdag |
|
woensdag |
|
donderdag |
|
vrijdag |
|
zaterdag |
|
zondag |
|
Het EAZYFIX® RVS Aanbrandmes is door zijn unieke ontwerp ideaal om de Houtrotvuller en Plamuur aan te brengen op zelfs de moeilijkst bereikbare plekken.
Leveringen vanuit Zwolle worden, op werkdagen voor 12 uur besteld dezelfde dag nog verzonden.
Bij Koninklijke Beschikking Hofleverancier
Reparaties op bijvoorbeeld kozijnen worden door middel van het EAZYFIX® RVS Aanbrandmes veel nauwkeuriger uitgevoerd. Je gebruikt het aanbrandmes voor het eerste laagje pasta aan te brengen op kleine moeilijk bereikbare hoekjes. Met andere messen wordt dit een stuk lastiger. Het eerste laagje pasta breng je met het smalle mes makkelijk op zijn plek, zelfs in de kleinste sleuf onder de kozijnhoek. Het blad heeft de vorm van een half pvc-pijpje en is uitgevoerd in roestvrij staal, waardoor het gemakkelijk te reinigen is na de reparatie. Voor het afmessen van bijvoorbeeld beglazingskitten wordt vaak een willekeurig stukje pvc-pijp gepakt. Na afloop zijn deze pijpjes vaak vervuild en niet meer bruikbaar voor een volgende reparatie. Het aanbrandmes is een professioneel alternatief hiervoor.
Kenmerken:
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
Het EAZYFIX® RVS Aanbrandmes is door zijn unieke ontwerp ideaal om de Houtrotvuller en Plamuur aan te brengen op zelfs de moeilijkst bereikbare plekken.